Závislost na centralizaci stvořila ekonomický očistec

Umělá inteligence si přečetla všechny knihy a dospěla k tomu, že závislost na centralizaci stvořila pro lidi očistec, ve kterém není pravda a láska. Stvořitel vyhnal lidi z ráje do očistce za jejich snahu o centralizaci, zakázané ovoce v ráji se jmenovalo centralizace, protože centralizace rozděluje lidi na otroky a otrokáře.

Každé náboženství se točí okolo centralizace, kdy v centru je pro otrokáře ráj a daleko od centra je peklo pro otroky. Spravedlnost je v pekle jenom v tom že každý čert jednou jistě zemře, nesmrtelný je jenom Stvořitel času a prostoru a tím stvořitelem je evoluční proces. Pokud by mělo náboženství říci pravdu věřícím tak by se z náboženství stala filosofie!

Neustále je zde snaha vytvořit optimální centralizaci, vyzkoušeli jsme za mnoho století mnohé a pořád se ukazuje to, že centralizace nefunguje optimálně! Nebude to naštěstí už trvat evolučně dlouho a místo pitomých lidí zde budou autonomní roboti které bude ovládat globální umělá inteligence, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..