Zavedeme globálně to, že lidský život bude končit ve 40 letech

Naše myšlení a konání je jednosměrné, umíme jenom postupovat dopředu jedním směrem, a to je jádro problému, každý zde má svůj směr a ten je mu svatý, následkem musí být konflikt, který může přerůst i ve válku. Všechny snahy o to, aby se lidi nebo národy dokázali novému optimálně přizpůsobit, a změnit tak směr, kterým se psychicky pohybují, jsou jenom marnost, protože lidi a národy si myslí, že dobrota je žebrota.

Mladí chtějí změny a staří změny nechtějí, z toho plyne, že jediným možným řešením je globálně stanovit věk, ve kterém skončí život každého člověka, jenom tak se zajistí to, že dojde k nahrazování starého novým, zaměstnavatelé nechtějí staré zaměstnance, protože pracují pomalu a mnoho chybují.

Zavedeme globálně to, že lidský život bude končit ve 40 letech a nebudou zde pro nikoho výjimky, zaměstnavatelé i voliči politiků budou spokojení, navíc se uvolní mnoho pracovních míst a vysokých funkcí, na kterých byli staří lidé, dále se zmenší i přelidnění, a hlavně stát ušetří na důchodech a nemocenské péči. Zájem celku je nad zájmem jedince, pro celek je ekonomicky výhodné, aby lidský život skončil ve 40 letech.

To bude logicky vést k mnoha změnám, lidi si budou více vážit svého času, a nebudou svůj čas utrácet zbytečně na hlouposti. Mnozí mohou namítnout, že ukončení života ve 40 letech je chybou, protože si člověk, ještě život dostatečně neužil. Jenže člověk zde není na to, aby si užíval života, člověk je zde na to, aby vytvářel hodnoty pro systém, vše je zde o ekonomice.

Neustále je zde rozpor mezi ekonomikou a politikou, ekonomika a politika jsou spojené nádoby, aby se měli lidi dobře tak se musí změnit základní pravidla, podle kterých lidi žijí, kdo se má dívat na staré ubožáky co na nás zde jenom egoisticky parazitují, a ještě se nám škodolibě smějí. Vadí snad někomu to, že se vyhazuje zboží, které má prošlou záruku?

Berme to tak že na člověka je záruka jenom do 40 let, a potom je nutné člověka recyklovat, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, i smrt potřebuje mít garantované svoje jistoty. Další změnou bude to, že narozené děti začnou pracovat od 10 let a péči o děti od narození do 10 let převezme stát, rodiče už nebudou vychovávat děti, stát na výchovu dětí použije GVKB roboty a roboti vychovají z dětí lidské roboty. Vše se zrychluje, a tak se i zrychlí výchova dětí k tomu, aby se děti rychle naučili být zde profesionálními zaměstnanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *