Zaslouží si státní zaměstnanci zvýšení platů?

Žijeme v době měřičů a počítadel, dáme státním zaměstnancům do hlavy čipy, abychom měli objektivní kvalitní informace o tom, jak pro stát pracují, a umělá inteligence informace vyhodnotí a vypočítá každému státnímu zaměstnanci plat podle toho, jak pracoval. 
 
Skončí období, kdy někteří státní zaměstnanci pobírali veliké platy a přitom pro stát nic nedělali, kontrola je základem pro funkční ekonomiku, musí skončit zde konečně období, ve kterém pro ty co byli nahoře, zde byl ekonomický ráj, a pro ty co byli dole, zde bylo jenom ekonomické peklo. 
 
Statistické informace o tom, jak opravdu každý státní zaměstnanec pracuje, se zveřejní na internetu, abychom věděli, kdo se snaží na nás jenom parazitovat a zabírá místo těm co by chtěli pro stát mnoho pracovat. 
 
Vyčistíme optimálně konečně stát od vadných státních zaměstnanců, pracuješ jako státní zaměstnanec pomalu a chybuješ tak budeš eliminován a recyklován, každý je dneska snadno nahraditelný a to i prezident a ministr.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu