Zaostalé USA

Není to škoda je recyklovat? Je to škoda, ale jiná možnost zde není, GVKB konkurence nabídla lepší roboty za menší ceny a tím je náš starý typ JHVH robota už neprodejný, podnikání je boj o zisk a v tomto boji jsou ekonomické ztráty. A co naše neprodejné roboty nabídnout USA za výrobní cenu, je tam bída a udělali bychom veliké reklamní gesto. No dobrá tak je dodejte do USA za výrobní cenu, pro zaostalé USA to bude veliká šance, na to se zase zvednout ode dna. 
 
Stejně je zajímavé to, jak dochází k tomu, že dlouho bohatý národ, je najednou chudým národem, je to jako na burze. Bohatství je zde díky výhodám, výhody zde jsou dočasně, stejné je to i u podniků, které zkrachují díky tomu, že přišli o svoje výhody. Podle mě výhody jsou tam, kde se nelže a nekrade, když rozeberu zániky velikých civilizací, tak vždy dojdu k tomu, že za zánikem byla lež krádež, když už nebylo co krást a nikdo nikomu nevěřil, tak se veliká civilizace zhroutila.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu