Zamyšlením nad snahou něco opravit

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37326841666/

Většina lidí má veliký talent, díky kterému mohou něco opravit, a tak se snaží něco opravovat, to je logické, třeba někdo si myslí že pokud na ostrově postřílí 77 lidí, tak že tím opraví špatnou politiku, jiný si myslí že když v plynových komorách pozabíjí miliony lidí, tak že zde bude čistá rasa, někdo chce opravit sám sebe, a tak spáchá sebevraždu, atd. Samozřejmě že zde jsou i opraváři, co opraví automobil, nebo opraví rozbité okno, proti takovým opravářům nic nemáme, a rádi jim zaplatíme za jejich práci. 

Mohli bychom rozdělit opraváře, na správné opraváře a chybné opraváře, co se ale stane, pokud je chybný opravář na místě správného opraváře? Zde se dostáváme k problematice vandalismu, vandal to je chybný opravář, který je na místě správného opraváře, někde je chyba v kontrolním centrálním systému, který nedokáže chybné opraváře, přemístit do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. Podívejme se na Čínu, která je naším politickým vzorem, zde zřídili pracovní tábory a tam se přemísťují chybní opraváři, pokud by EU zavedlo tento moderní systém, tak by zde už nebyl problém s vandaly, co ničí hodnoty a zabíjejí lidi.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.