Zamyšlení nad ekonomickou globální krizí

Chyby způsobují ekonomické krize a dokud se chyby neodstraní do té doby je zde ekonomická krize, nejčastější chybou je potlačení konkurence s odůvodněním že konkurence je anarchie a že zde není pro lidi žádná jistota. Ve jménu vytváření jistot a následně i výhod se násilně likviduje konkurence, což má za následek degeneraci a tím i krizi spojenou s bídou a nezaměstnaností.

Je třeba si uvědomit že konkurence je základem ekonomiky a dům bez základů musí při prvním otřesu spadnout, a v troskách zahynou ti co konkurenci zakázali, aby zde měli pro sebe jistoty a výhody. Podívejme se na prezidenty a ředitele, oni mají veliké jistoty a výhody proto potlačují násilně konkurenci, aby o svoje výhody a jistoty nepřišli, nadbytek který má elita logicky vytváří nedostatek pro pracující spodinu.

Konkurence vytváří tlak na lidi a nutí lidi k aktivitě a tomu že se snaží pochopit situaci ve které existují, protože pokud ji nepochopí tak v konkurenci neuspějí a tím zde nebudou existovat. V konkurenční společnosti se minimálně něco opravuje a mnoho se staré novým nahrazuje, v monopolní společnosti se zase mnoho vše opravuje a minimálně se staré novým nahrazuje.

Proč by ve funkci prezidenta republiky nemohl být někdo jenom jeden měsíc a potom by jej zase nahradil někdo jiný kdo by uspěl v tvrdých konkurzech, kde by se testovali lidi pomocí šachové hry a sportovního desetiboje. Elita se bojí tvrdé konkurence jako čert kříže, podívejme se na sport, zde vše funguje díky tvrdé konkurenci, pokud by ve sportu byla konkurence nahrazena monopolem, tak by se už lidi o sport přestali zajímat a sport by byl v krizi.

Díky monopolům dochází k přelidnění a následkem jsou ekonomické krize, které končí válkami, ve kterých se používají atomové bomby a vyhlazovací koncentrační tábory, vše živé bylo evolucí vyrobeno a výchovou nastaveno k práci a práci může zajistit jenom přirozená konkurence ve které se likviduje to co je nekvalitní, i kdyby se musel zlikvidovat nekvalitní starý prezident, který mnoho chybuje a tím problémy svému národu způsobuje.

Tak jako recyklujeme starou elektroniku, tak musíme i recyklovat vše co je zde staré a nekvalitní, jenom kvalitní lidi, co jsou mladí mohou zde zajistit kvalitní ekonomiku. Současný svět mě obrazně připomíná sektu, kde se lidem přeprogramuje svatými dezinformacemi násilně mozek a z lidí se učiní jenom tupé ubohé stádo, které plní svaté pokyny fanatické sekty, a tak každý mnoho pracuje pro ideologickou sektu a velikou odměnu za svojí práci již nepožaduje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.