Zamrzla ekonomika zde už v době ledové

Pokud si pustím televizi a sleduji vysokoškoláky, co zde rozhodují pyšně o nás bez nás tak vím, že ekonomika zde zamrzla v době ledové, v době ledové se ekonomika považovala za stroj, který dělá to, na co byl vyroben a nastaven, jenže ekonomika není stroj, ekonomika je živý systém, který nebyl vyroben a nastaven, ale on je v neustálém evolučním pohybu podle aktuální situace v nějakém času a prostoru.

Nejde si naplánovat růst ekonomiky, to je jako si naplánovat to, že budeme dokonalí, k živému systému se musí přistupovat zcela jinak, než k systému, co není živý, pokud živý systém násilně umrtvíme, tak se do krize okamžitě dostaneme.

Hospodářství potřebuje péči 24 hodin, každý den v roce, bez práce nejsou koláče, práce za mzdu je největší ekonomickou chybou, je třeba být vlastníkem a tak nepracovat za smluvenou mzdu, ale mít zisk jenom ze svého soukromého vlastnictví, odeberme člověku soukromé vlastnictví a uděláme z člověka sobeckého parazita, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Je třeba zavést globálně spoluvlastnictví na globální ekonomice, jak se člověk narodí tak se stane automaticky spoluvlastníkem globální ekonomiky a tím bude dostávat výhody a jistoty které globální ekonomika vytváří, nebudou zde už peníze a soukromé vlastnictví, bude zde jenom globální vlastnictví a každý zde bude mít nárok na výhody a jistoty, aniž by někdo zjišťoval, co on dělá a jak to zde dělá. Umělá globální inteligence bude lidem radit, co je nejlepší dělat, aby byli spokojení, když se nebude chtít někomu něco dělat, tak bude odpočívat, a nikdo mu nebude říkat, že je lenoch a parazit.

Nebude zde už možnost, nahnat lidi jako dobytek do války, nebo do plynových komor, nebo z lidí udělat blázny, co si dají na tělo výbušniny, a potom se někde odpálí. Nebude zde snaha dokazovat pyšně druhému, že on je hloupý a ubohý, a že já jsem chytrý a dokonalý. V takové nové ekonomice nemá šanci na úspěch psychopat, který by chtěl zde mít možnost cizím lidem diktovat, co je správné a co je chybné.

Nikdo nebude takového člověka totiž poslouchat, a nejspíše dostane občas nakládačku, a tak mu brzo dojde, že musí dodržovat normy slušnosti, jinak bude pořád bit všude jako žito. Jakmile se někdo pokusí být vandalem, tak bude bit jako žito, a ono mu dojde, že se vandalství nevyplatí. Jak se vlastně z lidí stávají vandalové, co škodí konzumní společnosti?

Jde zde o to, že jablko nepadne daleko od stromu, pokud vandalové mají děti, tak je logické že jejich děti jsou vandalové, na vandaly platí jenom to, je bít neustále jako žito, a vymlátit z nich jejich vandalství, na hrubý pytel, se dávají hrubé záplaty. Všude budou kontrolní čipy a kontrolní kamery, jakmile někdo bude odhalen, že je vandal, tak bude kontrolním systémem postříkán nesmytelnou barvou, a ten kdo bude touto barvou na dlouho dobu označen, ten bude všude bit jako žito.

To donutí vandaly opustit okamžitě civilizaci, a žít mimo civilizaci jako zvířata, zlo je možné páchat jenom tehdy, pokud nikdo neví to, že zlo pácháme, moderní kontrolní digitální systémy a čipy mohou snadno odhalit globálně všechny vandaly a označit je okamžitě vandalskou nesmytelnou barvou, vybít si zlost na někom, kdo je označen vandalskou barvou, to bude všude normální.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu