Zaměstnanci na baterky, co makají jako roboti

Ano, základem pro ekonomiku v EU je snižování nákladů. Snížíme dělníkům mzdy a ušetřené peníze přidáme elitě, to nefunguje, protože najednou zboží a služby nikdo nekupuje, podívejme se na ceny za mobilní data a telefonní hovory, máme stejné ceny jako v Německu, ale platy máme oproti Německu mnohem menší, přitom stát si pro sebe vyjednal díky protekci velmi malé ceny? 
 
V Německu jsou veliké platy, protože zde není zaostalost, a tak je zde veliká produktivita. Náklady lze snížit jenom tím, že odstraníme zaostalost, nahradíme v EU lidi za roboty, lidi se pomocí dotazníků naskenují a lidská těla se eliminují, nejsou v EU lidi tak logicky nejsou i náklady na lidi, nebudou zde pro nikoho výjimky, ani imunita.
 
Když snižovat náklady tak nemůžeme v EU na nikoho brát ohledy. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Není to diskriminace ani rasismus že roboti nahradí lidi v EU je to evoluce, člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze, vše v EU bude řídit jenom informační technologie. Konečně v EU budou zaměstnanci na baterky, co makají jako roboti.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu