Zakonzervovaná ekonomika

Vše je v depresi díky zakonzervované ekonomice, jak k tomu došlo, že jsme ekonomiku zakonzervovali a tak je zde zakonzervovaná ekonomika? Došlo k tomu díky pokryteckému protekcionismu, vše zde jsou jenom příčiny a následky, nebo akce a reakce, podívejme se na velmi staré knihy z hlediska pokryteckého protekcionismu a budete se mnou souhlasit, díky cenzuře vzniknu-li nakonec bajky, které na zvířatech ukazovali lidský svět, takový jaký opravdu je, pravda byla po mnoho století cenzurou zakázána a ten kdo tento zákaz drze porušil, skončil jako mučedník. 
 
Pokrytecký protekcionismus může existovat jenom díky lžím a krádežím, ano vládnou nám lháři a zloději od té doby, co existují na světě daně a cla. Když probírám dějiny našeho národa, jsou to samé Jobovy zvěsti, neustále k nám přicházeli zlí cizinci, aby zde mohli lhát a krást, protože jsme byli malým národem, který se jim nemohl bránit. To nakonec vedlo k tomu, že jsme národem skeptických cyniků, co o všem pochybuje, a tak se zde i mnoho kouří a mnoho pije pivo. 
 
Ano, bude líp, nám slibovali politici, jenže se ukázalo po volbách, že líp je jenom nenažraným politikům, protože si mnoho zvednuli zase platy. Jsme natolik zaostalí, že nedokážeme vyřešit ani dopravu, a tak zde jsou mosty a silnice v zoufalém stavu, ostatní druhy dopravy jsou na tom stejně mizerně, bez moderní dopravy ale není možné změnit naši ekonomiku k lepšímu, vládnou nám zde už sto let amatéři, co jsou ekonomicky negramotní. 
 
Základem ekonomiky je nahrazování starého za nové, podívejme se do přírody, zde není nic zakonzervované, a jakmile je zde něco staré tak je to okamžitě nahrazeno za nové. Jsem pro radikální řešení, začneme vyrábět syntetické lidi, co budou mít v hlavě GVKB čip, syntetický prezident bude vyznamenávat syntetické lidi, současný člověk který se sexuálně rozmnožuje, skončí na Sibiři v rezervaci.
 
Vše je zde o tom že moderní doba potřebuje moderní syntetické lidi, se kterými nejsou problémy, na vyrobeného syntetického člověka, bude záruka deset let a potom se syntetický člověk ekologicky recykluje. Místo titulů a jmen bude mít každý syntetický člověk jenom globální statistické číslo, porouchaný člověk se v servisu opraví, a pokud se oprava nevyplatí tak se porouchaný člověk recykluje. Vše zde bude řídit GVKB umělá inteligence a tak už nikdo nebude sedět v kanceláři a každý zde bude fyzicky pracovat a za práci nebude požadovat mzdu, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu