Přeskočit na obsah

Zákazník musí všemu kralovat

Policie lháře a zloděje miluje! Krize je zde díky tomu že policie lháře a zloděje miluje, jako lékař to vnímám tak že sobecký zlý virus eliminoval policejní imunitní systémy, které měli živý systém chránit před sobeckými viry, a tak sobecké viry oslabili ekonomický systém a dostali jej do ekonomické a ideologické globální dlouhodobé krize a tato krize je spojená s bídou a nezaměstnaností. Koho chleba policie jí toho musí milovat a na slovo poslouchat, jestliže političtí lháři a zloději dávají chleba policii tak je musí logicky i policie poslouchat, chyba není tedy v tom, že by policie byla neschopná konat to, co má konat, chyba je v tom že musí poslouchat sobecké politiky, co lžou a kradou ve velkém a policajti musí chránit jejich domy a vozit je v jejich drahých autech jako jejich ubozí chudí sluhové.

Politici si odhlasovali imunitu a nedotknutelnost oni jsou bohové a pracující lůza to jsou jenom ubozí hloupí volové, co musí platit daně a poplatky, aby se měli politici dobře jako prasata v žitě. Neříkám vlastně nic, co lidi velmi dobře již velmi dlouho zde nevědí, každý, kdo je inteligentní to musí velmi dobře vědět, ale nikdo neví, co s tímto starým složitým problémem učinit a jak umožnit policii, aby pozatýkala všechny politické lháře a zloděje, co ukradnou vše na, co šáhnou, a tak policie ani nemůže sejmout otisky našich politiků, a je z toho smutná.

Jak se u nás lidově říká, kdo nekrade, ten okrádá svoji rodinu, rodiny politiků jsou velmi bohaté a mocné, stali se z nich ideologické a podnikatelské mafie, které si mohou zde dělat, co je napadne a policie jim otrocky musí sloužit za almužnu. Díky bohu se smát sobeckým sviním mohu, tak to je že ten druhý sobecká svině je. Čím více lidí si bude opakovat tuto geniální myšlenku tím více lidí se zde i probudí, ze svého hlubokého spánku způsobeného drogami a dezinformacemi, zákazník se zde musí stát pevným bodem, kolem kterého se zde bude vše točit, on musí změnit zákony tak aby zde už nebyli politické mafiánské rodiny, co na nás sobecky parazitují a ubožáky z nás dělají.

Štítky: