Zákaz všech náboženství a sekt

Náboženství a sekty je třeba všude zakázat pod trestem smrti, podívejme se do minulosti kriticky a dojde nám že náboženství a sekty nepřinesli nikdy lidem nic dobrého! Náboženství a sekty dělají z lidí pitomce, a proto je nutné ohněm a mečem eliminovat globálně všechna náboženství a sekty.

Zázraky patří do pohádek pro naivní děti a nemají už co dělat v životě dospělých lidí, bůh je něco jako vodník v pohádce, je to vymyšlená literární postava a stejně tak je i Ježíš Kristus vymyšlená literární postava.

Nemám nic proti pohádkám, protože pohádky rozvíjejí u dětí jejich představivost, ale s dospělostí přichází nutnost zapomenout na pohádky a vnímat realitu takovou jaká je. Náboženství a sekty to je návyková droga která škodí psychickému zdraví a zdraví lidí je základem pro konzumní společnost, čím nahradíme optimálně náboženství a sekty?

Optimální náhražkou je virtuální realita s umělou inteligencí, vše je zde evoluční příběh, který nahrazuje staré za nové, beru evolučně náboženství a sekty jako mechanický psací stroj a virtuální realita to je počítač s Windows 11. Pošleme GVKB roboty s umělou inteligencí na lidi, co se odmítají vzdát náboženství nebo sekty, když to už s věřícími blázny nejde po dobrém, tak se to vyřeší po zlém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *