Za minutu spáchá globálně sto zbabělců sebevraždu

Jak být rychle a snadno dokonalým? Žijeme v krutém konkurenčním prostředí, kde logicky uspějí jenom ti, co jsou nejlepší a pokud zjistíte že nejste dokonalý tak je zde logicky otázka, jak být rychle a snadno dokonalým? Všude se vám nabízejí jenom ubohá řešení cesty k dokonalosti, které nejsou rychlé a snadné, jenže život každému rychle utíká a vy nemáte čas na řešení která nejsou rychlá a snadná. Můžete sice zbaběle utéci z ubohé reality do krásných iluzí pomocí; snů, pohádek, víry v zázraky, drog atd. jenže tím se dostáváte do začarovaného kruhu ze kterého je nemožné utéci, a tak myslíte na sebevraždu.

Je to marnost, hledat někoho kdo vám pomůže k tomu, že budete rychle a snadno dokonalými, mnozí dokonce drze tvrdí že je vaším osudem být od narození do smrti jenom ubožákem, a že nemáte nárok na to být dokonalým, prý na dosažení dokonalosti nemáte; zdraví, inteligenci, rozum, moudrost, vědomosti, sílu, krásu, čas, peníze, štěstí, výhody atd. vše je prý zde jenom obchod nebo hra, ve které to, co má pro tebe velikou hodnotu, to je i drahé nebo obtížně dosažitelné, navíc prý je každý tvůj existenční úspěch zde jenom dočasnou iluzí, protože vše je obchod nebo hra. Podle statistiky za jednu minutu spáchá na světě sto lidí sebevraždu, většina sebevražd je spojená s problémy, které sebevrah nedokázal vyřešit.

Státy rozbili veliké rodiny, co měli domy a hospodářství, lidi se museli nastěhovat do vysokých činžovních domů ve městech a musí tak dojíždět daleko za ubohou prací co je uboze zaplacená, protože zde jsou vysoké daně, nadbytek vytváří nedostatek a nedostatek má za následek nárůst sebevražd! Z cizího krev neteče o tom jsou naše pokrytecké zákony, které velikými alimenty trestají muže za to, že oplodnil manželku, následkem je antikoncepce nebo potraty, je třeba jít dále a začít lidi vyrábět průmyslově a nový člověk už nebude muset platit alimenty, protože on nebude už mít možnost se pomocí sexu rozmnožovat, protože zde už nikde nebudou ženy.

Rodina už do moderní společnosti nepatří, konzumní společnost dneska potřebuje moderní lidi, co mají v hlavě GVKB čipy, které je ovládají jako loutky od narození do smrti, díky globální GVKB umělé inteligenci. Takto se u lidí eliminuje deprese a tím i sebevraždy, tělo jsme pomocí peněz už zotročili a teď musíme ještě zotročit egoistické myšlení pomocí inteligentních GVKB čipů. Není to o tom, jestli někdo chce GVKB čip do hlavy, je to o tom že vás odpor je evolučně marný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *