Profesionální služby a výrobky, jsou základem pro ekonomiku a politiku, bez těchto základů se ekonomika a politika snadno dostane do krize. Politické strany a prezidenti, musí lidem prioritně zajistit profesionální služby a profesionální výrobky, jenom tak bude společnost správně fungovat. Amatérské služby a amatérské výrobky jsou jako klec, ze které nemohou zákazníci uniknout tam kde by se jim dobře žilo. Za globální ekonomickou a politickou krizi může amatérismus, který se dostal k moci a napáchal veliké ekonomické a politické škody, což mělo za následek dluhy u států i u pracujících.

Podívejte se na stránky na internetu a dojde vám, že existujeme ve světě, kde vládne amatérismus, některé stránky jsou tak uboze amatérské, že si někdy říkám že něco tak ubohého nejspíše nemohl ani vytvořit člověk, že to musela vytvořit nějaká hloupá opice co se nějak dostala k internetu. Za naším obrovským amatérismem je náš sexuální pud, který z nás dělá ubožáky, co neumí používat optimálně mozek a myslí jenom na to, jak se nažrat a potom se na všechno z vysoka vysrat, díky sexu se stávají z lidí konzumní žížaly, co jenom žerou a na vše zde serou.

To že zde někdo má vysokou školu neznamená, že on je ve svém oboru profesionálem, když čtu diplomové práce, co sepsali vysokoškoláci, tak si připadám jako by tyto práce psali opice, co se nějak dostali k počítači, protože profesionál by takovou ubohost nemohl nikdy napsat. Profesionalita je otázkou hlubokých kořenů, díky kterým profesionál má zdroje a servis i v období kdy je nedostatek, a tak amatéři končí s podnikáním. Jak zakořenit ve svojí profesi velmi hluboko o tom to je, není to rozhodně snadné a jednoduché velmi hluboko zakořenit z mnoha důvodů.

V minulosti bylo běžné, že jedno povolání se dělalo mnoho generací v jedné rodině a otec předával svým dětem to, co on profesionálně uměl. Dneska je tendence se něco rychle naučit a hned to i profesionálně dělat, následkem je svět, kde je vše amatérské, a tím to za nic nestojí. Podívejte se třeba na to, když budete na internetu hledat zaměstnání, zjistíte že zde není profesionální systém, který by vám dokázal dobré zaměstnání nalézt a že všechny informační systémy jsou uboze amatérské a dělají z vás jenom hlupáka a snaží se vás okrást o čas a peníze. Ryba smrdí od hlavy, to je starý problém že pokud je vláda složená z amatérů, že lidi stávkují v ulicích a jsou nespokojení s touto vládou, pokud bude vláda složená z profesionálů, nikdo se nebude už o politiku a vládu zajímat, protože se zajímáme mnoho jenom o to, co díky amatérismu nefunguje.