Z vadného materiálu vzniká zmetek

Vše je zde o kvalitě materiálu, ze kterého něco vzniká! Podívejme se na internet z pohledu materiálnu, ze kterého se internet vytváří, většina obsahu internetu vzniká z vadného materiálu, a tak následkem je vadný obsah internetu, je to celé jenom o konkurenci a monopolu, kvalita je tam kde je konkurence a zmetky jsou tam kde je monopol! Pandemie byla signálem, který nám říkal takhle už to dál s vaším monopolem nejde, pokud nenahradíte monopoly za konkurenci tak zde jako lidi už brzo evolučně skončíte a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory! 

Pokud se podíváme s odstupem času na to, co jsme v minulosti pracně a draho vytvořili tak nám dojde to, že naše díla nebyla kvalitní, a tak evolučně zanikla! Naše republika je ukázkovým příkladem toho že z nekvalitního materiálu zde vzniká mnoho zmetků a jakákoli snaha to změnit k lepšímu je u nás naivní a marná.

Následkem je snaha z našeho zaostalého národa utéci do národů kde se lidem žije mnohem lépe, problémem je to že se tyto vyspělé národy brání mnoha způsoby tomu, aby se k nim nastěhovali cizinci ze zaostalých národů. Je naivní představa že díky novým politikům nám zde bude líp, tak to v ekonomice nefunguje! Hodnoty vznikají jenom díky konkurenci, která eliminuje vše, co je zde nehodnotné, většina lidí u nás je evolučně nehodnotná a my se o tyto nehodnotné lidi dobře sociálně staráme a tím si podřezáváme větev na které ekonomicky sedíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..