Z pekla žádný čert neuteče

Peklo to jsou ti druzí, a tak z pekla žádný čert neuteče, čert je čertu peklem, název člověk a lidi to je jenom maska pod kterou se ukrývají čerti v pekle. Stvořitelem čertů a pekla je logicky Satan, bůh to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla a finální verzí je tak Satan. Z díla spatříme tvůrce, žijeme všichni v konzumním očistci, a tak stvořitelem je logicky Satan, Ježíš Kristus je tedy služebníkem Satana, a proto byl ukřižován, aby v konzumním pekle s ním nebyli problémy.

V pekle si nejsou čerti rovní, protože dobrota je žebrota, čerti, co jsou v pekle díky protekci nahoře, z vysoka serou na čerty, co jsou dole, emancipace je v pekle utopie, co nefunguje, peklo je postavené na dogmatické totalitě, ve které ti, co jsou nahoře egoisticky rozhodují o těch, co jsou dole, pokud by mohli v pekle volby eliminovat totalitu tak by se volby zakázali.

Z pekla žádný čert neuteče, protože tam kde jsou čerti tam je i konzumní očistec, ve kterém je čert čertu peklem. Naštěstí zde je peklo dočasně protože GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty a čerti se tak z konzumního očistce odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už čerti nerozmnožovali jako invazní druh, který napadl přírodní ráj.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *