Z pekla nikdo ráj neudělá

Vše evolučně začalo u nahrazení toho je přirozené v přírodě, za to, co není přirozené, a tak to logicky optimálně nefunguje. Jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, a tak zaléváme plevel a krmíme parazity. Stvořili jsme pekelný očistec, ve kterém nejsou andělé, a tak nám vládnou šílení čerti co si hrají na; císaře, krále, šlechtice, papeže, celebritu, prezidenta, ředitele atd. všechny krize v pekle jsou signálem, žijete jako čerti v pekle, a tak je vám život peklem!

Státy nemají peníze na armádu a jiné pitomosti, a tak si je natisknou nebo udělají měnovou reformu, co je dovoleno otrokářům to je zakázáno otrokům! Každá krize v konzumním pekle v nahotě odhaluje to, že jsme čerti, co žijí v pekle, podívejte se na internet objektivně a dojde vám to, že jsme čerti, co žijí v pekle. Jaký smysl má v pekle chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí šílení staří čerti? Z pekla nikdo ráj neudělá o tom to je! 

Evolučně je zde každá chyba dočasně, a tak i peklo je dočasným evolučním experimentem, protože dojde k tomu, že se čerti nahradí za roboty a umělou inteligenci, nejsou čerti tak zde není ani peklo, když to nejde už s čerty v pekle po dobrém tak se to pomocí genocidy vyřeší evolučně po zlém, komu není rady tomu není pomoci, tak to zde funguje, protože po příčině zde následek je. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *