Přeskočit na obsah

Z kopie originál neuděláš

Něco může vzniknout jenom z něčeho, to jasně znamená že vše, co z dálky vypadá jako originál to z blízka vypadá jako kopie, z kopie originál neuděláš, často je zde snaha o to, aby povrch vypadal originálně a pod povrchem je ukrytá kopie. Mediálně se často hovoří o celebritách, které se vydávají za originály, aby se tak oklamali konzumenti mediálních informací, vše je zde o egoistickém pokrytectví kdy si amatéři hrají na profesionály.

Podívejme se třeba na internet, který je plný informací a programů, vše to jsou jenom kopie, co se vydávají za originály! Zprávy nás informují o násilí a válkách, nic nového pod sluncem násilí a válka je zde od vzniku člověka, vše se zde pořád dokola opakuje a my s tím nemůžeme nic udělat. Zadám do vyhledávače informace a vyhledávač mi najde vždy jenom kopie s nulovou hodnotou, originál na internetu je vzácnou výjimkou.

Pokud si zapnu televizi tak zde jsou taky jenom kopie, které jsou plné otravné reklamy. Stát, když nemá peníze tak si je natiskne, a tak se stali peníze jenom kopií s dočasnou hodnotou, protože je zde veliká inflace. Nebude to už trvat evolučně dlouho a roboti budou v továrnách vyrábět roboty, tím dojde k tomu, že každý zaměstnanec bude jenom kopie, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se odsunou z civilizace do rezervací, protože zde už pro ně nebude práce za mzdu. 

Štítky: