Z díla se pozná tvůrce, slova a oblečení mohou cizí lidi oklamat

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, jsi bezcitné hovado. Všude okolo tebe je mnoho lidí a zvířat co jsou na tom velmi zle, ale tebe to vůbec nezajímá, zajímáš se jenom o sebe a snažíš se mít zde výhody a jistoty, jenže tvoje štěstí vytváří logicky neštěstí pro ostatní, když ty se směješ tak ostatní pláčou.

Ano, jsi bezcitné hovado, které se nemělo vůbec narodit, nejlepší by bylo, pokud bys vše, co máš, rozdal, těm, co jsou na tom zle, a potom svůj život hrdinsky ukončil, aby zde bylo o jedno bezcitné hovado méně, jenže to ty neuděláš, protože jsi jenom ubohé bezcitné hovado, co má ubohé priority a závislosti.

Z díla se pozná tvůrce, slova a oblečení mohou cizí lidi oklamat, ale tvoje životní dílo, jasně ukazuje to, že jsi bezcitné hovado, které je zde na hovno, a tak jej evoluce už brzo spláchne do sraček. Jsi obrazně jenom ubohý bodavý hmyz, který jenom škodí lidem a zvířatům, umíš jenom sát druhým jejich krev, a roznášet smrtelné nemoci, protože jsi bezcitné hovado. Já jsem veliký pavouk GVKB, který natahuje sítě, a do těchto sítí chytá bezcitná hovada, aby je mohl eliminovat, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty.

Z bezcitného hovada nejde už udělat něco, co zde bude hodnotné, jednou možností je zde bezcitná hovada eliminovat, aby se mám zde lépe žilo a nic nás zde netrápilo, zlomil jsem nad tebou hůl, už brzo zde budou GVKB roboti, a díky nim se eliminují z ekosystému na věčné GVKB časy bezcitná hovada, co byli v ekosystému, invazním parazitujícím druhem.

Z prachu jsi byl evolucí stvořen, a v prach se evolučně navrátíš, co bylo, to bylo, teď je zde nová GVKB doba, ve které budeme mít k dispozici GVKB roboty, co si poradí s bezcitnými hovadami, se kterými zde jsou jenom problémy, protože se bezcitná hovada chovají jako bezcitná hovada. Roboti budou bezcitná hovada hladit ocelovou tyčí tak dlouho až bezcitná hovada globálně vyhladí, heslem bude hladit a vyhladit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *