Z díla se pozná tvůrce, sliby jsou chyby

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37393273895/

Co bylo příčinou druhé světové války? Je to zde všude jenom o pokrytectví, z lidí se stali loutky ovládané strachem o výhody a jistoty, heslem je zde po mě potopa, lhát a krást, to je pevný bod kolem kterého se točí myšlení a konání většiny lidí v konzumní civilizaci. 

Peklo není po smrti, peklem je nám ten druhý protože nám konkuruje, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Pokud se podíváme z blízka do hlavy lidí, co rozhodují pyšně o nás bez nás, tak zjistíme že jde o zavirované mozky, tím trojským koněm který napadl mozky elity je klientelismus. 

Proč by měli lháři a zloději válčit mezi sebou, když mohou uzavřít výhodné dohody, a tak vznikají nadnárodní mafiánské korporace, které vyrobí levně zboží v Číně a prodají je draho v USA a Německu. Všiml jsem si že o klientelismu elit (Bilderberg), se u nás píše minimálně, druhá světová válka byla díky klientelismu. 

Víte o čem se jednalo na nedávném posledním zasedání Bilderberg, to nevíte, protože to nesmíte vědět a o tom to je!

 

 

Trump Administration Transatlantické vztahy. Obrana aliance Trans-Atlantik. Směr EU. Může být globalizace zpomalena? Nezaměstnanost a bída. Válka na informacích. Proč roste populismus? Rusko v mezinárodním řádu. Blízký východ. šíření jaderných zbraní. Čína. Aktuální události

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu