Z díla poznáte pyšné a sobecké parazity

Ano, internet je plný parazitů! Všude je to samá nabídka zbytečností a ubohostí, každý zlý člověk si myslí, že internet je zde na to, aby on mohl snadno parazitovat na cizích lidech, pomocí dezinformací a podrazů. Z díla poznáte parazity, parazit vám nikdy nepomůže v nouzi, protože on jistě ví, že dobrota je žebrota!

Parazit se bude snažit mít zisk z toho, že jsi na dně, a bude se snažit tě bezcitně eliminovat. Nejhorší je srážka s parazity na internetu, jak poznáte jistě parazity na internetu? Nikdy nezjistíte u parazita jeho soukromé číslo mobilního telefonu! Parazit nestojí o to, aby mu někdo cizí mohl telefonovat a nadávat mu že je on parazit!

Statisticky 99% uživatelů internetu v EU neuvádí na internetu svoje soukromé telefonní číslo! Co z toho plyne? Plyne z toho to, že 99% uživatelů internetu v EU jsou sobečtí paraziti, logicky je zde otázka a co s tím budeme proboha dělat?

Je zde jednoduché řešení, budeme 99% lidí v EU pomocí GVKB dotazníků na internetu skenovat a digitalizovat, po naskenování se těla těchto parazitů eliminují v krematoriu, proto se běžte podívat do krematoria, ať víte, co vás bude brzo čekat, místo lidí budou v EU GVKB roboti a roboti nebudou na robotech už sobecky parazitovat.

Jsi zastaralý evoluční model, a tak zde místo tebe bude nový GVKB model inteligentního kovového robota na dobíjecí baterie, co bylo to bylo, teď zde bude nová GVKB doba, ve které už nebudou pyšní a sobečtí lidé, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]