Přeskočit na obsah

Z dálky zlo vypadá jako dobro

Neustále něco vytváříme i když víme že to zde bude dočasně, vše je zde evoluční proces a ty jsi jenom genetickým materiálem na evoluční pokusy. Válka to je veliký evoluční pokus, který je zde dočasně, mnozí si naivně myslí že když půjdou k volbám, že dojde ke správným změnám u politiky, ve skutečnosti zde nevládnou politici ani milionáři, všemu vládnou informace a programy, člověk je zde loutkou, kterou ovládají informace a programy.

Z dálky zlo vypadá jako dobro, jsme klamáni více než jsme si schopní uvědomit, naše myšlení a vědění je výchovou naprogramované tak, aby se z nás stali roboti na dálkové ovládání, je to celé o manipulaci pomocí trestu a odměny, to, co zde má moc určuje pravidla, která jsou nám svatá a ten kdo pravidla poruší musí počítat s trestem. Moje hra a moje pravidla tak to zde funguje, jakýkoli odpor je naivní a marný!

Vše je zde o příčině a následku, pomocí příčin a následku můžeme hledat odpovědi na naše otázky, nakonec zjistíme to, že vše se točí v kruhu, a tak nemůžeme logicky dosáhnout úspěchu, protože každý náš úspěch je dočasnou iluzí, dneska jsi celebritou a zítra z tebe bude jenom prach, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jenom smrt je zde jistá ale takovou jistotu nestojíme. Je zde veliká nabídka populárních dezinformací, které z dálky vypadají jako objektivní pravda, jde o sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci, aby to chytrým lidem přineslo výhody a zisk. 

V pohádce jsou možné zázraky, a tak zde dobro porazí zlo a vše nakonec dobře dopadne, podobně funguje i; sekta, náboženství, politika, propaganda, reklama atd. staré dezinformace se podobají starožitnostem, a tak čím jsou dezinformace starší tím větší mají hodnotu pro ty co si zde hrají na svaté bohy, představme si, že můžeme cestovat do minulosti, a tak poznat objektivní pravdu o naší kultuře, museli bychom přepsat od základů naši minulost! Poznali bychom že všechny zázraky, co zde dělali lidi jsou jenom pohádky a ve skutečnosti byla minulost jenom o válkách a otroctví. 

Štítky: