Z dálky vypadá peklo jako ráj, z čertů anděly neuděláš

Vše zde jsou programy, ve kterých jsou díky spěchu a změnám chyby, vše je spojeno se vším a pevnost řetězu určuje nejslabší článek a tím nejslabším článkem je lež a nenávist. Z dálky vypadá peklo jako ráj, z čertů anděly neuděláš, jsme jenom loutkami, které ovládá; čas, genetika, situace, ideologie, strach, podvědomí, autority, atd. svoboda a rovnost to je utopie, realitou je bohužel otroctví a nerovnost, co je dovoleno mocným a bohatým lakomým egoistům, co jsou nahoře, to je zakázáno, těm co jsou dole.

Vše co zde hodnotného to je zde dočasně, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, tak jako zde jsou dočasně lidi, tak zde jsou dočasně i lidské kultury a civilizace. Na věčné časy, zde jsou jenom vesmírné zákony, ano vesmírné zákony zde existovaly už před vznikem naší planety, a budou zde existovat, i po zániku naší planety, naše ubohé lidské zákony zde jsou dočasně, i když mnozí idealisté, pyšně tvrdí, že zde budou na věčné časy.

Komu není rady, tomu není pomoci, pokud chcete znát pravdu tak se zajímejte o lidovou moudrost a statistiky, to je skála na které lze postavit pravdu a lásku, z díla spatříme tvůrce, dílem politiků a ekonomů je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, filosofie, vědy, techniky, atd.

Vše co dáváme, to nazpět dostáváme, nepotřebujeme zde; banky, obchodní domy, sportovní areály, památníky, atd. potřebujeme zde moderní průmysl a moderní dopravu, statistiky jasně odhalují to, že ve svých investicích, amatérsky už od roku 1948 chybujeme! Zisky z naší práce mizí do ciziny a tak se z nás stala kolonie, protože většinu všeho zde vlastní cizinci, nebude to trvat dlouho a mocní cizinci nás násilně odsunou na Sibiř do rezervace, a místo nás zde budou GVKB autonomní inteligentní roboti na dobíjecí baterie.