Z dálky vše vypadá jinak než z blízka

Abychom amatérsky nechybovali tak se musíme k něčemu dlouhodobě přiblížit a tím získat praktické zkušenosti, problémem je to že když se na něco dlouhodobě specializujeme tak přestaneme mnohému jinému rozumět, je to o tom co milujeme a tak tomu dáváme protekci. Pokud na něco máme talent tak je dobré se na to v dětství i specializovat, zde narážíme na to že naše okolí neuznává to že máme na něco talent a nutí nám násilím abychom dělali něco na co nemáme talent a co nás nezajímá, jenom proto abychom měli peníze.

Vědci pomocí statistiky hledali dlouho odpověď na základní otázku vesmíru a života, odpovědi je to že největší chybou všech organizací, je to že brání subjektům v tom, aby dělali to pro co mají talent, následkem je to že je zde každá organizace dočasně. Ostatně nic nového pod sluncem, to dokazuje velmi stará moudrost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Jakmile vznikli daně tak se z lidí stali pokrytečtí herci co si jedno myslí a jiné říkají, následkem je to, že zde není už pravda a láska a je zde všude jenom reklama, která nás klame a místo lásky je zde prostituce a porno. Války, krize, pandemie, katastrofy, atd. v nahotě odhalují to že lidi jsou jenom oblečené opice a všechny snahy o to aby se z lidí stali roboti na baterky jsou naivní a marné, budeme muset vyrobit roboty a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace co rezervace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..