WordPress aktualizace

Ve virtuálním světě se neustále vše aktualizuje, a tak pokud používáte internet tak i musíte aktualizovat; databáze, programy, operační systémy, redakční systémy atd. Výhodou u redakčního systému je to že on dokáže vše aktualizovat za vás, a tak se nemusíte o aktualizace starat, problémem je často to že se něco změní a vám tato změna nevyhovuje.

Zítra zde bude veliká aktualizace u WordPress na verzi 6 otázkou je bude po této aktualizaci redakční systém lepší nebo jde zase jenom o povrchovou změnu a pod povrchem se zase nic podstatného nezmění? Co je to vlastně program, který vytvářejí programátoři? Program jsou informace, něco jako normy a pravidla, kdy díky těmto informacím zde jsou složité procesy, které slouží řídícímu systému. 

Problémem všech programů jsou chyby, které vznikají z mnoha příčin, to evolučně vedlo ke vzniku umělé inteligence, která řídící systém optimalizuje tak aby se díky chybám nezhroutil, čím více toho inteligence dokáže tím více potřebuje i výkonu a optimálních informací, je to vše o práci, hodnoty vznikají jenom z práce, jde nám o to, aby za nás pracovali stroje a programy, protože se chceme mít dobře.