Windows11 nabídka start a widgety

Podívejme se na nabídku start třeba u Linuxové distribuce Kubuntu, zde je nabídka start optimální, proč Microsoft vymýšlí něco, co je už optimálně vymyšleno? Widgety nejsou nic nového ve Windows a jejich nové zavedení je k ničemu a nikdo je stejně nebude používat.

Ovládací panely se ve Windows 11 nezměnili už velmi dlouho a správně by se měli integrovat v nastavení, podívejme se třeba na to, že mnoho lidí nechce při startu Windows zadávat pokaždé heslo to jde sice nastavit, ale to nastavení není jednoduché pro začátečníky, přitom v Linuxové distribuci si při instalaci zvolíte start bez zadávání hesla a je to.

Nejraději bych přešel na Linuxovou distribuci Kubuntu problémem zde jsou ovladače a programy, Linuxové distribuce jsou dobré jenom pro ty, co využívají počítač jenom na internet. Problém u Windows je monopol, který má za následek nekvalitní práci programátorů s příchodem umělé inteligence skončí nekvalitní práce programátorů v USA a konečně zde bude budou uživatelé všech digitálních systémů spokojení. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Windows 11 se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.