Přeskočit na obsah

Windows Linux UNIX macOS Intel AMD Apple

Máme dneska velikou možnost volby u toho, jaký budeme používat v digitálním světě systém; Windows Linux UNIX macOS Intel AMD Apple atd. každý systém má svoje výhody a nevýhody, pokud se v těchto digitálních systémech nevyznáte tak požádejte o pomoc někoho, kdo se v těchto systémech vyzná nebo můžete použít sociální sítě a vyhledávače na internetu.

Většina uživatelů má dneska chytrý telefon a notebook, tyto digitální systémy vám vydrží dobře sloužit šest let, pokud s nimi zacházíte dobře. Problémem je přechod od jednoho systému na jiný systém, navíc často zde jsou aktualizace a nové verze systémů.

Na internetu je mnoho informací, které porovnávají podobné systémy podle vzhledu a parametrů, skutečnost je taková že jenom čas má dost času na to, aby zde dobré ponechal a špatné eliminoval. Jsou vyspělé bohaté společnosti kde se používají vyspělé systémy a jsou společnosti zaostalé a chudé kde se nepoužívají vyspělé systémy, my patříme bohužel do kategorie zaostalé a chudé společnosti, a tak jsme na tom zle.

Většina lidí zde používá staré počítače a staré telefony, protože zde jsou malé platy a vysoké ceny u elektroniky. Nejhůře je na tom naše školství, které je digitálně třicet let za vyspělými bohatými společnosti, dlouho jsme byli jenom kolonie s levnou pracovní silou a je obtížné změnit celý systém tak abychom na tom byli stejně jako je na tom dneska třeba školství v USA. 

Štítky: