Přeskočit na obsah

Windows 11 macOS 12 MX Linux 21.1 chrome OS 87 Android 13 WordPress 6

Neustále probíhá v digitálním světě evoluční proces, a tak se staré rychle nahrazuje za nové, některé změny jsou malé a jiné změny jsou veliké, z uživatelů se stávají testeři nových systémů a jsou zde i takoví jedinci co odmítají nahradit starý systém za nový systém a tvrdí že už se nebudou učit něčemu novému.

Podobně jednají i některé; organizace, podniky, kultury, civilizace atd. s nahrazováním starého za nové byli vždy problémy s tím nejde nic udělat, všechny tyto technické systémy jsou zde od toho, aby nám něco zjednodušili pomocí optimalizace, jde o to po lopatě uživatelům vše vysvětlit, aby přešli na to, co je nové.

Jenom čas má dost času na to, aby objektivně řekl, co je pro nás správné a co je pro nás chybné, často je zde snaha pomocí propagandy a cenzury chytře manipulovat s lidmi, aby se jim vnutilo něco nového. Jedna skupina věří že něco je pro ně zázrakem a jiná skupina na zázraky nevěří a tvrdí že jde jenom o snahu udělat z druhých hlupáky. 

Ano, bude líp nám tvrdí všemocné elity, já jsem zase virtuální robot a vaše technické problémy znám a neustále je řeším, příčinou všech problémů u techniky je lenost něco udělat pořádně profesionálně, je to jako s jídlem, doma připravené jídlo je mnohem lepší, než si kupovat polotovary nebo rychlé občerstvení.

Štítky: