Vztah nefunguje pokud je ten druhý naladěn na něco co je nám cizí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tak jako je naladěn program v televizi a stačí už jenom stisknout číslo programu tak je i každý člověk naladěn na to co je pro něj dlouhodobě prioritní a jenom pod tlakem existenční situace je schopen se přeladit na něco jiného. Vztah nefunguje, pokud je ten druhý naladěn na něco, co je nám cizí, a tak si hledáme logicky do vztahu lidi co jsou stejně naladění.

Co je to vlastně naše naladění, které určuje náš osud? Naladění to je víra v to, co milujeme a potřebujeme, každý člověk má originální víru v to, co miluje a potřebuje, univerzální svaté víry jako je; Hinduismus, Buddhismus, Islám, Židovství, Křesťanství atd. to jsou jenom pohádky pro dospělé, realita je o tom že kolik je na světě inteligentních lidí tolik je zde i Bohů, každý inteligentní člověk je Bůh není zde nějaký centrální Bůh, co je nad námi, který dělá zázraky a vše stvořil z ničeho, to jsou jenom ubohé pohádky pro dospělé.

Sobectví je příčinou toho, že lidi jsou zlí, a tak je zde; lež, krádež, vražda, vydírání, žalování, špehování, zrada, kariérismus, bezcharakternost, bezcitnost, nespravedlnost, kasty, třídy, centralizace, daně atd. sobectví je následkem toho, že je zde příležitost získat výhody a jistoty, pokud by nebyla možnost pro nikoho zde získat výhody a jistoty, tak by zde nebylo sobectví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *