Vždy to co je lepší porazí to co je horší

Komu není rady, tomu není pomoci, podívejme se na elitní mocné a bohaté jednice jak jsou pyšní, a není možné jim poradit, minulost jasně dokazuje, že příčnou většiny problémů je to, že si ti co jsou nahoře, nenechají poradit od těch, co jsou dole, oni vše vědí lépe než ti co jsou dole. Direktivní centrální diktatura, je zde dočasně, protože je domem, který nemá základy, a stačí malý otřes a dům spadne. Základem pro společnost je to, že ti co jsou nahoře, si nechají poradit od těch, co jsou dole, co by poradil ten kdo je dole, těm co jsou nahoře, aby se zde změnilo? 
 
Musí se lidi nahradit za stroje a počítače, potřebujeme nutně roboty s kravatou, co budou sedět v kancelářích a řídit stát a podnikání, člověk se nehodí na to, aby zde dělal; papeže, guru, rabína, proroka, mesiáše, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ministra, ředitele, milionáře, soudce, profesora, celebritu, vědce, atd. Lidi byli evolucí stvořeni k tomu, aby pásli dobytek a byli z nich pastýři dobytka, ve městech budou jenom roboti a lidi budou jenom na vesnicích žít v souladu s přírodou. 
 
Policejní roboti budou mít globálně vše pod kontrolou, pokud nějaký člověk bude myslet a jednat chybně tak bude eliminován a recyklován, nebudeme už potřebovat zbraně a armády, skončí období, ve kterém lidi lhali a kradli, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné časy. Mnozí namítnou, že ti co jsou nahoře budou jako vždy dělat vše pro to aby se nahoře udrželi za každou cenu, jenže co zmůžou proti síle umělé inteligence a síle robotů, vždy to co je lepší porazí to co je horší.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]