Vyspělá ekonomika má větší spotřebu než zaostalá ekonomika

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Mnoho let hledám odpověď na to, kdo jsem? Jsem; člověk, pán, soudruh, vůl, blázen atd. existuje mnoho pojmenování člověka záleží většinou na situaci, před chvílí jsem řešil spotřebu elektřiny u spotřebičů a napadlo mě, že vlastně jsem spotřebitel, protože neustále něco spotřebovávám abych mohl zde existovat.

Někdy se místo spotřebitel používá označení konzument, a tak říkáme že žijeme v konzumní společnosti. Vážení spotřebitelé a spotřebitelky místo vážení soudruzi a soudružky. Někdo je velikým spotřebitelem a někdo je malým spotřebitelem, ekonomika se měří podle toho, jaká je někde spotřeba zboží a služeb, vyspělá ekonomika má větší spotřebu než zaostalá ekonomika.

Veliká spotřeba má za následek veliké ničení přírody a mnohého jiného, když někdo přijde s tím, že bychom měli omezit velikou spotřebu hodnot, tak je brán mediálně za blázna. Ceny a platy regulují ekonomicky u mnohého spotřebu, když je něčeho nedostatek tak ceny stoupají a pokud je něčeho nadbytek tak ceny klesají, problémem jsou monopoly, které určují chybně ceny a platy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *