Vysokoškoláci umí jenom kopírovat, ale neumí vytvořit nic samostatně

Vše je zde jenom divadlo, ve kterém zde každý hraje svoji roli, to že někdo má vysokoškolský titul, neznamená, že je on profesionálem, v tom co on zde dělá. Pořád platí, že z díla spatříme tvůrce, podívejme se na to, jak to u nás vypadá, je zde díky vysokoškolákům deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, podnikání, atd. Vysoké školy se stali továrnami na negramotné hlupáky, kde je chyba? Chyba je ve svatých dogmatech, vše zde je ovládáno svatými dogmatickými pravidly, která je obtížné změnit. Četli jste diplomové práce současných vysokoškoláků? Všechny tyto práce jsou jenom kopie plné odkazů na zdroje, není zde žádná originální diplomová práce, která by nám pomohla postoupit do lepší budoucnosti, vysokoškoláci umí jenom kopírovat, ale neumí vytvořit nic samostatně, nesamostatný zaměstnanec je ale negramotným hlupákem.

Podívejme se na sport, zde musí každý sportovec neustále dokazovat to, že patří do první ligy, není zde možnost získat doživotní funkci, nejlepšího sportovce, a tak se stát svatým kultem sportovní osobnosti. Většina vysokoškoláků to jsou jenom staré nemocné herky, které by nemohli běžet závody přes překážky, je třeba zavést každoroční přezkoušení kvality u vysokoškoláků, a začít odebírat vysokoškolské tituly těm co se stali negramotnými hlupáky. Nejhorší je situace v politice, většina politiků to jsou už jenom staré herky, které by nedokázali znovu složit vysokoškolské zkoušky. Neustále se přitahují šrouby dělníkům a zapomíná se na to, že je třeba přitáhnout šrouby i vysokoškolákům, musí skončit období, ve kterém zde vládla kleptokracie, která nám tvrdila, že je zde demokracie.

Největším lhářem a zlodějem se zde stávají vysokoškoláci organizovaní do podniků a organizací, největším parazitem je zde klasicky stát, který dělá z pracujícího lidu ekonomické ubožáky, pomocí; daní, cla, poplatků, regulací, výjimek, dotací, zákonů, předpisů, pravidel, rituálů, atd. Díky vysokoškolákům zde bylo vše; rozkradeno, vytunelováno, prodáno levně cizincům, vandalsky zničeno, atd. papaláši se přizpůsobili nové kapitalistické době, a stali se z nich politici a podnikatelé, starého psa ale nikdo už novým kouskům nenaučí.