Vysokoškoláci jsou už na píču díky umělé inteligenci

Tak jako stroje nahrazují v továrnách dělníky tak umělá inteligence v kancelářích nahradí vysokoškoláky, každý vysokoškolák to je dělník s vysokým vzděláním, které mu umožňuje zvládnout to, co nezvládne dělník s malým vzděláním.

Prostě práce zde pro lidi nebude nikde na světě, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, a to bude logicky znamenat globální genocidu, nejsou lidi tak nejsou chyby, vše je zde dočasně a vše se recykluje.

Nejprve začne nahrazování vysokoškoláků za umělou inteligenci tam kde mají vysokoškoláci vysoké platy a veliké výhody. Technologie se převezme od automobilů s umělou inteligencí, jakmile spatříte často na silnici automobily bez řidiče tak počítejte s tím, že už brzo dostanete výpověď a nové zaměstnání jako vysokoškolák už neseženete. 

Nepočítejte s tím, že se o vás sociální společnost dobře postará, protože jste vysokoškolák, společnost může být štědrá jenom tehdy pokud má zisk z daní a cla, jenže s příchodem robotů a umělé inteligence přestane být lidská společnost mocná a bohatá, podívejte se na to, co se vše změnilo za pouhých sto let. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.