Půjdeme na začátek všeho, na začátku všeho jsou vždy chyby, vše je zde jenom program, hmota založená na realitě, je jenom virtuální hologram, co vypadá reálně, proto je zde vše dočasně, žijeme v Absolutním Matrixu, a jsme jenom nuly a jedničky! Problémem chyb, je to že se kopírují po miliony let, něco jako je operační systém Windows, který neustále kopíruje svoje staré programové chyby, a tak se pořád díky aktualizacím restartuje. Podívejme se na Japonský Kaizen. Kaizen tým je tvořen pracovníky se společným cílem neustále zlepšovat svou práci a své pracoviště. To je něco, co je v Evropě už mnoho století naivní utopie! Z díla spatříme tvůrce! Kde je zakopaný pes že Kaizen je v Evropě utopie?

Zakopaný pes je v tom že pokrytci v Evropě jsou nemocní a myslí si, že jsou zdraví, nemocný pokrytec nechce zlepšovat svoji práci a svoje pracoviště! Od narození 30.3.1953 v Piešťany, žiji jenom mezi cizími pokrytci, stačí se mi na cizího pokrytce podívat a už vím jaké má nemoci, moje třetí manželka za mnou přišla před 36 lety v Praze že je nemocná, okamžitě jsem jí zavolal záchranku a doktorovi říkám že je to Apendicitida tak mi mladý doktor nevěřil, ale měl jsem jako vždy pravdu. To že někdo má titul, neznamená to, že on amatérsky nechybuje! Od 15 let hraji závodně šachy, dávám pokrytcům rychle mat, a tak se mnou nikdo nechce šachy hrát, jakýkoli odpor je marný, počítej s tím, že dostaneš ode mě jistě mat, který nečekáš!

Nejvíce mě vytáčejí diplomové práce, vysoké školy u nás to jsou továrny na výrobu cvičených opic a je zcela jedno o jakou se jedná specializaci! Kolik procent vysokoškoláků v Evropě po vystudování dokáže soukromě podnikat tak, že se z nich rychle stanou milionáři? Víte kolik procent lidí v Evropě svojí prací vytváří reálné vysoké hodnoty pro konzumní systém? Je to jenom 12 % lidí v Evropě, to logicky nemůže ekonomicky a politicky fungovat! Celá Evropa je mnoho století těžce nemocná fyzicky a psychicky a příčinou je to že se zde kopírují chyby a pokud někdo odvážně poukáže na to, že se zde kopírují mnoho století chyby tak je; zabit, uvězněn, mučen, zavřen do blázince atd.

V Evropě je neustále všude mnoho století jenom dogmatická idealistická centrální monopolní totalita, která se nesmí objektivně kritizovat, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole! Ano, všemu zde vládne; situace, vesmírná a přírodní pravidla, čas, energie, evoluce, dualita, inteligence, vědomosti, závislosti, pravda, láska, strach, pokrytectví atd. Nevládne zde tedy; bůh, svatý vůdce, král, císař, sultán, šlechtic, prezident, předseda vlády, ministr, ředitel, milionář, celebrita atd. vše je to jenom mediální pokrytecké divadlo, které z pokrytců dělá cvičené opice!