Vysoké školy jsou továrnami na idioty s titulem

Všechny informace na internetu jsou iluze. Každá informace něco popisuje z nějakého subjektivního pohledu, a tak je zde vše popisováno subjektivně, objektivní informace jsou iluze. Vše je zde dočasně, není zde nic co by zde bylo trvale, čas dokáže eliminovat i to, co by zde mělo být na věčné časy, víme už to že naše planeta Země je zde dočasně, ale i vesmír je zde dočasně! Často se setkáváme s pojmem duševní vlastnictví, to je nesmysl, protože každé vlastnictví je zde dočasně a každé duševní vlastnictví je zde jenom velmi krátkou dobu.

Materialismus je psychická nemoc a lékem na tuto nemoc je válka, ve válce si lakomci konečně uvědomí nesmyslnost materiálního a duchovního hromadění. Vše zde je hra a pravidla určují ti co jsou mocní nebo situace, jsi jenom loutkou kterou ovládají programy, vše je zde naprogramováno a optimalizováno. Podívejme se na diplomové práce jak se kopírují a nikomu to nevadí, znáte snad nějakou diplomovou práci která by lidem přinesla nějaký užitek? Vysoké školy jsou továrnami na idioty s titulem, a podle toho i vypadá naše vláda co nám vládne, lidi dělají chyby, a není zde člověk ten, co by se dokázal svojí prací zavděčit všem.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu