Vysoká škola není zárukou profesionality

Stáří je velikým problémem, se kterým si neumíme poradit, to, co je staré musí být nahrazeno tím co je nové, jenom tak je zde možnost uspět v boji o hodnoty. Veliké není hodnotnější než to, co je malé, Ježíš Kristus umyl svým žákům nohy, tím dal najevo že i když je něco zde hmotně nebo duševně veliké, není to více než to, co je malé, pán není více než jeho sluha, protože pán bez sluhy přestane zde být pánem. Jaký by zde mělo význam veliké slunce, pokud by zde nebyli malé planety, které kolem slunce obíhají? Já jsem prezident, a tak se nebudu bavit s nějakým bezdomovcem, kam by to vedlo si řekne pyšný prezident, jenže následkem je krize, protože prezident nemá informace o tom, jak zde žijí lidé, co existují na okraji společnosti.

Tak jako jsou problémem staří prezidenti, tak jsou problémem i staré zákony a staré prostředí ve kterém lidé žijí, vše stárne je to přirozený proces, a tak musíme neustále staré nahrazovat mladým, dokud se prezident nebude rád bavit s bezdomovcem, do té doby zde nebude společnost fungovat optimálně. Je to starý problém že elita se odmítá bavit s lidmi co nemají zde domov, protože to považuje za ztrátu času a ztrátu svojí důležitosti, na tomto lidském divadle. Co se starými lidmi a starými hodnotami zde ale máme správně dělat?

To, co je staré můžeme přemístit na okraj společnosti, aby to mohli používat ti co jsou na okraji společnosti, v centru společnosti nesmí být starý člověk ani staré hodnoty zde musí být vše nové a nesmí zde jít jenom o nový povrch ale i pod povrchem zde musí být vše skutečně nové! Setkal jsem se s názorem, že jsem amatérský kameraman, protože používám malou kameru, zde je klasická ukázka starého myšlení, v minulosti skutečně byli profesionální kamery veliké a umístěné na velikém stativu, v současnosti jsou už profesionální kamery malé a stačí jim i malý stativ. Stejně tak i zaměstnavatelé požadují vysokoškolský diplom, protože v minulosti byl vysokoškolský diplom zárukou profesionality, podívejte se ale na stránky, které udělali lidi s vysokoškolským diplomem a na stránky které udělali lidi bez vysokoškolského diplomu a zjistíte že vysoká škola není již zárukou profesionality!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *