Výpověď bez podpory v nezaměstnanosti a odstupného

Ano, doba je v naší České republice zlá, zaměstnanec se stává existenčním ubožákem, a tak je jeho život zde ubohý, ten kdo zažil výpověď bez odstupného, a to že nedostal podporu v nezaměstnanosti, ví jaké to je, být na existenčním dně, a jak těžké je se ze dna dostat. Prý si mají zaměstnanci našetřit hodně peněz na zlé doby? Z ubohých sociálních platů nejde nic našetřit na zlé doby, lidi žijí od výplaty k výplatě, a mají mnoho půjček a drahé bydlení, je to začarovaný existenční kruh. 
 
Navíc přichází všude; automatizace, optimalizace, digitalizace, čipy, atd. následkem je to, že pracovních míst všude rychle ubývá, a nová místa už nevznikají, přichází doba, ve které se všude nahrazuje časová mzda úkolovou prací, a tím mzdy všude logicky klesají, protože prostoje vámi nezaviněné, vám zaměstnavatel už nezaplatí. 
 
Pro ekonomické migranty je naše ekonomicky zaostalá Česká republika jenom tranzitní zemí, do bohatých národů, kde se mají lidi ekonomicky velmi dobře, tyto národy se ale tvrdě brání ekonomické migraci, jak můžou. Nikde nechtějí ubohé sběrače tropického ovoce, všude chtějí mladé zdravé lidi, co mají hodnotné vysoké vzdělání, a umí několik světových jazyků. 
 
Je to velmi těžké pracovat u nás rychle a levně, v konzumním systému, který správně ekonomicky a právně nefunguje, sytý hladovému nevěří, o tom to zde všude, už dlouho je! U nás není demokratický kapitalismus, u nás je bohužel statisticky ubohý feudalismus, mocní a bohatí feudálové a zemani, si zde mohou dělat, co chtějí, a z lidí se stali jejich nevolníci, s nulovou hodnotou. Nejvíce mě vytáčí, když se zaměstnavatel ptá, a jaký zde chcete plat? To je jako se ptát sebevraha, jestli chce levný nebo drahý pohřeb.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]