Vymývání mozku dezinformacemi je nakažlivé jako chřipka a stejně nebezpečné jako chřipka, začíná to pohádkami a končí to politickými sliby a reklamou. Je vůbec možné se nějak bránit před tím, abychom neměli vymytý mozek a někdo s námi snadno nemanipuloval? Kdo jsou vlastně ti, co se snaží druhým lidem profesionálně vymývat jejich mozek?

Většina lidí si myslí, že jde jenom o sekty a jejich vůdce ale z hlediska statistiky se zde jedná jenom o bezvýznamné 1 % těch, co se snaží lidem vymývat mozky, a 99 % profesionálů má vysokou školu a chodí do zaměstnání, kde jsou dobře placení, za profesionální vymývání mozků. Čím více se člověk vzdaluje od přírody, tím více má i kulturní civilizací vymytý mozek a stává se z něj otrok kulturní civilizace.

Jelikož má většina lidí na světě mozek kulturní civilizací dokonale vymytý, tak se stává závislá na konzumaci návykových silných drog, které vytvářejí v mozku iluze, že je vše v pořádku. Nejhorší je, že dochází k tomu, že už sami sobě mozek systematicky vymýváme, protože je to pro nás výhodné, dostali jsme se od začarovaného kruhu, a není zde nikdo, kdo by nám ukázal cestu ven z toho kruhu.

Vše je o tom pochopit kdo je to ten druhý a musíme tuto informaci uložit do našeho podvědomí. Díky bohu se smát sviním mohu, tak to je že ten druhý svině je. Ten druhý je svině a je jedno, jestli ten druhý je; prezident, ředitel, papež, král, císař, lékař, celebrita, učitel atd. Od sviní musíme očekávat jenom samé sviňárny, nesmíme se nechat oklamat humanitními maskami, které svině často nosí, a musíme znát jejich humanitní skutky, protože slova mohou klamat a skutky klamat nemohou.