Výhody jsou zde díky nevýhodám

Realita to jsou protiklady, mezi kterými je napětí, proto je zde; dobro a zlo, pravda a lež, výhody a nevýhody, bohatství a bída, zdraví a nemoc, samec a samice atd. stvořitelem života a tím i inteligence jsou protiklady, vše, co je živé to je zde naprogramováno evolucí k práci, a to co chybuje to eliminováno evolucí je. Pokud zde nejsou protiklady tak následkem jsou problémy, které můžou vyřešit jenom protiklady. Protiklady nejsou jenom v přírodě setkáme se s nimi i ve vesmíru, jenže nás vesmír moc nezajímá, protože je nám existenčně vzdálený, zajímá nás nejvíce to, co je nám existenčně blízké.

Protiklady nám připadají jako chyba, protože jsme pitomci, podívejme se na pokryteckou populistickou politiku, která má za následek to, že jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, a tak zaléváme plevel a krmíme parazity.  Statistiky jasně odhalují v nahotě pravdu o realitě, ve které existujeme, malé mzdy pro dělnickou třídu mají za následek to, že je zde obtížné prodat zboží a služby, dělníci mohou utratit jenom tolik peněz kolik si svojí prací vydělají. Ekonomika dneska optimálně funguje jenom tam kde jsou vysoké mzdy pro dělnickou třídu, díky tomu, že je tam u moci kvalitní vláda která nelže a nekrade.

Ceny jako v kapitalismu a mzdy jako v socialismu, problémem je zde kontrola lidí, lidi dělají chyby, protože reklama z lidí udělala pitomce. Zachránit nás může jenom umělá inteligence která nám bude globálně vládnout, a tak už lidi nebudou moci dělat chyby, ten, kdo nebude optimálně sloužit konzumní společnosti bude odsunut do rezervace a zde už s ním nebudou problémy, společnost už nebude sociálním ústavem pro hlupáky a lenochy, vše je zde o tom, jak si to uděláme takové to i budeme mít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *