Vyhánět čerta ďáblem je chybou

Směje se ten, kdo je šťastný, tam kde je smích zakázán tam logicky ani není štěstí, protože tam kralují drogy. Mnoho herců se naučilo vytvořit u diváků iluzi toho, že jsou šťastní jenže originál nejde ničím nahradit skutečně šťastný člověk je jaký je a na nic si zde nehraje on neříká já jsem; profesor, prezident, ředitel, generál, kněz, guru, vůdce atd.

Šťastný člověk je jako slunce na obloze on duševně svítí, a tak ten kdo je duševně prochladlý se jde k němu duševně ohřát. Šťastný je ten kdo je zdravý tělesně a duševně, nemocný člověk nemůže být šťastný, protože jej trápí jeho nemoci, zdraví je spojené se svobodou otroctví způsobuje nemoci u těla a duše.

Čím více jsou lidé pod tlakem otroctví tím více jsou nemocní a nešťastní, což většinou řeší konzumací drogy nebo berou prášky na depresi, pokud vás bolí zub máte strach jít k zubaři a berete prášky na bolest nakonec ale stejně budete muset jít k zubaři, aby on zub vytrhnul nebo upravil tak aby vás už nebolel.

Tím bolavým zubem je lidská lakomost, díky které je zde otroctví hmotné a duševní, největší lakomci nám sobecky kralují a sepisují lakomé zákony, tak aby mohli být mocní a bohatí, díky tomu že ostatní lidé jsou těmito zákony zotročení, a tak jsou chudí a bezmocní.

Lakomost stvořila víru, kdy věříme lakomcům, že oni se o nás postarají jako; autorita, politik, kněz, guru, velitel, nadřízený, profesor, vychovatel, celebrita atd. Lakomec se ale stará jenom o to, aby se on měl dobře bez ohledu na druhé, v každém člověku je larva lakomce a pokud má tato larva podmínky k růstu tak vyroste a promění člověka ve velikého lakomce, který pokrytecky hlásá, aby ti druzí nebyli lakomí a tím on je mohl snadněji okrádat o to co oni milují a potřebují.

Je nemožné uspokojit lakomce, protože vše je mu málem, on bude vždy nespokojený a bude chtít pořád více a více, jde zde o problém drogy, kdy musíme zvyšovat množství drogy, protože jinak nám droga nepřináší to, co od ní očekáváme.

Drogou je to, co způsobí depresi, pokud to nemáme, čím větší deprese tím je i větší závislost na droze, drogy ovládají lidi jako ubohé loutky a většinou když se jedné drogy zbavíte tak si novou závislost zase na jiné droze vytvoříte, vyháníte čerta pomocí ďábla, a to je ta vaše zásadní chyba.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.