Volové si zde hrají na bohy a následkem je konzumní očistec ve kterém je člověk člověku peklem. Vše začalo tím, že jsem se začali stydět, následkem byl vznik lží a krádeží. Všichni se stydí za to, že nejsou dokonalí, hra na dokonalost stvořila náboženské a politické ideologie, to vše vedlo ke vzniku reklamy, která nás klame od narození do smrti.

Vše je zde hra, ve které pravidla určuje organizace nebo situace, jsme už jenom loutky to v nahotě odhalují války a pandemie, loutky se rozdělují na loutky, co jsou nahoře a loutky co jsou dole. Loutkou je zde i; bůh, papež, guru, král, císař, šlechtic, celebrita, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, milionář, profesor, ředitel, podnikatel atd.

Smrt je konec hry na boha, po smrti není převtělení ani peklo a ráj, z malého vše veliké vzniká a potom se to na malé rozpadá, vše se zde recykluje. Pokud je zde chyba tak ta chyba má nějakou příčinu, tam kde je život tam jsou i chyby, proto je zde často snaha o to, aby zde místo života bylo vše mrtvé, staré knihy jsou klasickou ukázkou mrtvých informací s nulovou hodnotou, teorie je mrtvá a praxe je živá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..