Vstup je možný pouze po zaplacení

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Peníze nesmrdí o tom je konzumní egoistická společnost, vstup zadarmo je luxus, který si nemůžeme dovolit! Abychom optimalizovali problém se vstupem, který je možný pouze po zaplacení tak lidi naskenujeme ve virtuální realitě a po naskenování jejich hříšná genetická těla v krematoriu eliminujeme, lidi budou existovat jenom v GVKB virtuální realitě kde se bude platit za každý vstup a nebude nijak možné realizovat vstup bez placení.

Za všemi našimi lidskými problémy je vstup bez zaplacení a následkem je u lidí blbá nálada a tím i deprese a stres, dobrota je žebrota. Lidi bez zaplacení vstupují na; portály, sociální sítě, stránky, katalogy, blogy atd. jak k tomu přijdou ti co na internetu vytvářejí obsah a nic z toho nemají!

Občas se setkám s prosbami o vypnutí blokování reklamy nebo prosbou o ekonomickou podporu stránky, je třeba konečně přejít k internetu kde nebude obsah internetu pro nikoho už zadarmo, chceš se podívat na video nebo na blog tak budeš muset zaplatit jinak máš smůlu.

Profesionál nepracuje zadarmo, láska je v konzumní společnosti už jenom za peníze! Pochopitelně dojde k velikému poklesu návštěvnosti, ale to bude jenom k dobru aspoň nebudou webové severy přetížené a nebudou často padat. Představme si YouTube, kde by byl přístup jenom pro předplatitele, a nebyla by tak zde už reklama a tvůrci profesionálního obsahu by od YouTube, dostali zaplaceno podle počtu návštěv. Když jdete do kina tak za vstup zaplatíte a nepřipadá vám to jako by na vás někdo parazitoval. 

Když platit za vstup tak pro nikoho nebudou výjimky a imunita, vše, co je hodnotné to je dostupné po zaplacení, placení za vstup zde bude podle doby, kterou strávíte tam kam jste virtuálně vstoupili, mnozí namítnou a copak si peníze tisknu? Peníze si bude moci každý vydělat ve virtuální realitě tvorbou hodnotného obsahu a nikdo zde nebude placen za to, že je ve vysoké funkci jako; král, prezident, celebrita, ředitel atd.

Podívejme se objektivně na obsah veřejného anonymního fóra, který stojí za hovno a moderátoři zde mají v hlavě nasráno, něco takového je možné jenom díky tomu že lidi neplatí za vstup, kvalita je zde jenom za peníze, ani kuře zadarmo nahrabe. Vše, co teprve vzniká to je spojeno s prací zadarmo a jakmile je to dokončené tak skončí práce zadarmo, tak jako jsme nahradili koně za traktory tak nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory a my budeme existovat jenom ve virtuální GVKB realitě.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *