Všichni jsou dokonalí jenom já jsem zmetek

Sobecký otec řekl svému synu, že je sobec, syn se zamyslel a odpověděl, jablko nepadne daleko od stromu a otec syna vydědil, jenže moudrý syn u soudu vyhrál a dědictví získal. Někde je v naší společnosti chyba a tou chybou je snaha druhým vymývat mozek a udělat z druhých tak pitomce, začíná to pohádkami a končí to propagandou a cenzurou.

Všiml jsem si toho, že nikdo nekomentuje to, co napíši na internetu, nejspíše není, co komentovat, protože vše, co říkám to je nahá pravda, pravda je nahá a lež je oblečená do pokrytectví o tom je naše pokrytecká společnost ve které je vše organizováno pomocí organizací.

Neznabozi a jinověrci říkají, dokud boha neuvidíme tak na něj neuvěříme, copak slepý může vidět to, co vidí ten, kdo není slepý? Bůh není subjekt, který by byl naším otcem, co je nad námi v ráji, bohem je všemu evoluční proces, protože on má všechny vlastnosti boží, jakými je; Stvořitel, Existuje sám o sobě, Svrchovaný, Neměnný, Dokonalý, Věčný, Neomezený, Svatý, Pravdivý, Dobrý, Milující, Plný milosti, Spravedlivý, Soudce atd.

Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.