Přeskočit na obsah

Všichni jsou blbci jenom já nejsem blbec

Blbec je ten druhý, protože blbec si nepřizná to, že je blbec, všichni jsou blbci jenom já nejsem blbec o tom to zde je už mnoho tisíciletí, neblbnou jenom lidi s blbostí se lze setkat i u zvířat a u programů. Já jsem myslel, a tak jsem udělal velikou blbost, problém je v inteligenci, která selhává z mnoha příčin a následkem jsou chyby.

Nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, nechybují jenom jedinci, ale chybují i organizace a státy, problémem je to že blbí rodiče mají blbé děti a tím se vytváří začarovaný kruh ze kterého nejde evolučně už uniknout. Tak jako je možné otestovat inteligenci tak bychom mohli i otestovat blbost, takto bychom zjistili to, že blbci mají mnoho pojmenování jako je; psychopat, sociopat, deviant, tupec, pitomec, retard, blázen, vůl, svině, troll atd.

Anonymita na internetu přitahuje blbce jako magnet, a tak jsou na internetu místa kde je blbců jako sraček. Civilizace není optimalizovaná na to, aby v ní existovali blbci, a tak to nebude už trvat evolučně dlouho a místo blbců zde budou autonomní roboti a umělá inteligence, nejsou na světě už nikde blbci tak zde nejsou logicky s blbci problémy, jak si to uděláme takové to i máme, vše je o tom že dobrota k blbcům je blbost.

Štítky: