Přeskočit na obsah

Všichni jsou blázni a já jsem normální

Vše v nás a okolo nás to jsou příčiny a jejich následky, naše snahy o to mít kontrolu nad příčinami a následky jsou naivní a marné, naše schopnosti a možnosti jsou ubohé a s tím nejde nic učinit, jsme jenom evolučním dočasným experimentem, v našem toužení je příčina našich problémů, které způsobují naše psychické nemoci. Pokud cokoli získáme tak tím i něco ztrácíme, vše je zde o závislostech, závislosti existují i tam kde bychom je nečekali, myslíme a jednáme podle situace ve které právě existujeme, jde o příčiny a jejich následky. 

Největším současným problémem je propaganda a cenzura, není zde socialismus nebo kapitalismus je zde pokrytecký egoismus, ego se stalo pevným bodem, kolem kterého se vše točí, ten druhý je pokrytecký egoista, všichni jsou blázni a já jsem normální, příčinou je to že jsme si cizí. Nevěřte tomu, že jste normální, z díla se pozná to, kdo je blázen a kdo je normální, podívej se na svoje dílo a dojde ti to, že jsi blázen, jaký má smysl chodit k politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří blázni, může být vůbec člověk normální?

Otázka normality je o tom s čím budeme člověka porovnávat, existuje vůbec něco, s čím bychom mohli člověka porovnat abychom věděli jistě že je člověk normální nebo je blázen? Jenom čas má dost času na to, aby poznal, co je správné a co je chybné, teprve s odstupem času nám dojde to, že lidi jsou blázni a naše civilizace to je globální blázinec. Problémem je zde náš idealismus kdy si neustále na něco hrajeme a ignorujeme to, že v realitě je vše o příčině a následku, komu není rady tomu není pomoci.

Štítky: