Všichni chtějí mluvit a nikdo nechce pracovat

Práce je poslední zoufalý pokus, jak získat peníze, v minulosti na práci byli otroci, a tak otroci vybudovali naši civilizaci za mnoho století, jakmile se zrušilo otroctví tak nastal problém s tím, že každý chtěl jenom mluvit a nikdo nechtěl pracovat! Mluvení se pro lidi stalo drogou, na které jsou lidi závislí, pro lidi, co milují mluvení je největším trestem samota, ve které nemohou k nikomu mluvit, a tak se snaží o to, aby se nedostali do situace, ve které nemohou mluvit k lidem.

Ti, co neradi mluví k lidem se musí živit prací, a tak z toho mají deprese které řeší většinou kouřením cigaret a pitím alkoholu. Mluvení vychází z našeho egoismu, logicky čím více je v člověku egoismu tím větší má i potřebu mluvit, problémem je konkurence mezi egoisty, a tak došlo k tomu, že se mluvení reguluje mnoha způsoby, aby zde nebyli zbytečné problémy. Mluvení je možné zaznamenat pomocí textu nebo mediálně, pokud se na mluvení podíváme s odstupem třiceti let tak si uvědomíme, jak jsme se psychicky mnoho změnili, nebo jak se změnila naše společnost.

Dokud jsem nebyl dospělý tak jsem mnoho četl knihy a pokud se dneska náhodou podívám na knihy které jsem v mládí četl tak si uvědomím to, že v těch knihách byli samé pitomosti, protože knihy napsali egoističtí pitomci, co milují mluvení. S mluvením je to jako s fotografováním, každý profesionál vám potvrdí že se mu povede jenom jedno procento fotek a zbytek je odpad s nulovou hodnotou, nestačí to, aby byla fotka dobrá po technické stránce, fotka musí být dobrá i obsahem, z díla spatříme tvůrce, je snadné kopírovat originály a je těžké být originálem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.