Všemocná umělá inteligence

Je jasné že řídit něco složitého pomocí inteligentních lidí má svoje limity, a tak logicky dojde k tomu, že se na řízení toho, co je složité použije už brzo umělá inteligence. Minulost nám neustále dokazuje to, že evoluce nezná to, že je něco nemožné realizovat, a tak to co bylo dříve nemožné to je dneska možné.

Skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře bude jenom umělá inteligence a dole budou lidi a roboti, jakýkoli odpor bude marný, umělá inteligence se tak stane moderním svatým digitálním bohem, který dokáže zázraky.

Umělá inteligence napíše pro lidi a roboty novou svatou GVKB knihu kde bude jasně vysvětleno co je správné a co je chybné dělat. Logicky všechny současné svaté knihy se optimálně evolučně recyklují, aby nezpůsobovali problémy. 

Aby mohli lidi optimálně pracovat tak každý dostane do hlavy GVKB čip který pitomý mozek odpojí trvale od reality a mozek bude znát jenom virtuální GVKB realitu ve které není lež a krádež, takto zde všude zvítězí pravda a láska na věčné GVKB digitální časy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.