Všemocná totalita

Moc je droga, podívejme se na vlčí smečku a její vůdce, princip je stejný, jde jenom o to, by zde nebyla protekce, na místo vůdce se nedostal ten, kdo tam nepatří. Tam kde není ekonomická a sociální rovnost mezi lidmi, tam je i všemocná totalita, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Vše co zde pracuje, to bylo vytvořeno a nastaveno k práci, práce je služba kterou něčemu poskytujeme, protože z práce máme užitek, z některé práce je veliký užitek a z jiné práce je malý užitek. 
 
Zde se dostáváme k otázce protekce, která umožňuje elitě mít z práce veliký užitek, nadbytek je možný ale díky nedostatku, vše je o pravidlech a limitech která je třeba respektovat, v přírodě jsou přirozená pravidla a přirozené limity zde proto není problém s protekcí. Náš problém je v tom, že se násilím snažíme realizovat naše ideály, a to logicky nefunguje, dobrota je žebrota, život je hra o hodnoty, ten kdo v této hře podvádí, ten musí být za to i potrestán, aby už nechyboval.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu