Všechny změny, které zde realizujeme, jsou jenom povrchní, ale pod povrchem se nic nemění už tisíc let

Ano, ekonomika a politika bez lží a krádeží to je utopie. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, dobrota přeci žebrota je, každý chce zde být nahoře a nikdo nechce být dole a následkem jsou konflikty, ve kterých se zabíjíme od té doby, co zde existují daně a cla. Člověk je egoistický invazní druh, nijak se nelišíme od myší, které jsou taky úspěšným invazním druhem, v mnohém se svým chováním myším i podobáme a proto se říká byrokratům kancelářské myši.

Všechny změny, které zde realizujeme, jsou jenom povrchní, ale pod povrchem se nic nemění už tisíc let, pořád zde je rozdělení na ty co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v konzumním pekelném očistci, neustále vychází mnoho knih o tom jak být v něčem snadno a rychle úspěšným, jenže tak to nefunguje, protože bez štěstí se úspěch nedostavuje.

Nebuď líný a budeš se mít dobře, to je teorie, vždy narazíte na pravidla a limity které zablokují váš úspěšný růst, obrazně je zde hustý les a dole je už tma a nedostatek živin a vody, ve stínu druhých nelze vyrůst, o tom to zde je! Vše je zde digitálně monitorováno, a jakmile je někde rychlý růst, okamžitě je tento růst zablokován! Růst je povolen jenom tomu co zde má pro růst povolení, nemáš povolení pro růst, tak nemáš zde ani štěstí.