Všechny pevné body zde jsou dočasnou iluzí

Vše je zde pod vlivem manipulace, a tak je zde logicky otázka co je zde nejmocnější? V zaostalé společnosti se věřilo na to, že nejmocnější je stvořitel všeho, který je nám bohem. Moderní společnost dokázala to, že bůh je jenom vymyšlená mytologické postava, používaná k manipulaci s hlupáky.

Velikou moc zde má; norma, zákon, pravidla, evoluce, situace, organizace, čas, energie, informace, programy, matematika, ideologie, ekonomika, smrt, závislosti, inteligence, moudrost, vědomosti, genialita, pravda, láska atd. není zde nic co by bylo nejmocnější, všechno, co je velmi mocné, to je mocné jenom ve svojí specializaci!

Stejně to platí i u lidí, každý člověk může být mocný jenom ve svojí úzké specializaci a mimo svojí specializaci je bezmocný! Proč vlastně je zde hledání toho, co je nejmocnější? Hledáme pevný bod abychom tak od něm mohli mnohé odměřit, jenže vše je v pohybu, a tak všechny pevné body zde jsou dočasnou iluzí!

Podívejme se na velmi staré knihy a nebudeme chápat proč ty knihy někdo v minulosti četl, když je jejich obsah o ničem! Stejně ale dopadnou i informace ze současnosti a lidi v budoucnosti nebudou chápat proč jsme tyto informace četli, když jsou o ničem!           

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *