Všechny mocné organizace, jsou továrnami na inteligentní trouby

Když parazit sám neuspěje, tak začne uvažovat o mocné organizaci, ve které bude mnoho bezmocných parazitů, společně parazitovat, aby mohli globálně parazitovat, jako třeba globální organizace; OSN, USA, FBI, FED, EU, atd. Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale jaké je dílo všech velikých organizací.
Dílem je globální deprese u; psychiky, spravedlnosti, ekonomiky, politiky, morálky, víry, rodiny, psychiky, podnikání, obchodu, školství, dopravy, umění, vědy, atd. mrtvá ryba, nejvíce smrdí od mocných globálních organizací, které jsou centrem moci a bohatství, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by se mocné organizace vzdali svojí globální moci.
Moc je psychickou drogou pro psychopaty a sociopaty, je třeba eliminovat vše co je lidem drogou, drogy jsou kořenem všeho zla. Pokud něco nejde díky stáří opravit, musí se to nahradit něčím co je nové, naše ideologie jsou evolučně zastaralé a musí se nahradit novým systémem založeným na umělé inteligenci a robotech.
GVKB roboti na Sibiři vytvoří pro lidi veliké rezervace a ve městech a na vesnici budou jenom GVKB roboti, s umělou GVKB inteligencí. Co bylo, to bylo, teď zde budou místo inteligentních troubů z OSN, jenom GVKB inteligentní roboti.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]